000000000000 КЕРАМОИЗОЛ » Керамоизол – современный энергосберегающий материал

керамоизол

 

 

 

 

 

МИ ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ До ПОЛІМЕНІРАЛЬНУЮВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ З ВИКОРИСТАННЯМ НАНОТЕХНОЛОГІЙ
КОМПОЗИЦІЮ ”КЕРАМОІЗОЛ”

керамоизолМінімізірованія або зниження втрат тепла рідкими теплоізоляційними фарбами має значну відмінність у розумінні механізму утеплення будівель. Ізоляція нового покоління з використанням нанотехнологій «Керамоізол» і його еноргосберегающіе властивості пояснюють тим, що дана фарба являє собою

оптичну систему, яка здатна відбивати тепло, оскільки «Керамоізол» у своєму фізичному складі

керамоизол

Керамоизол

містить величезну кількість порожніх тіл (сферичних). При цьому енергозберігаюча фарба володіє найменшою випромінювальною здатністю, ніж у матеріалів, які в даний момент існують на ринку будівельних енергозберігаючих матеріалів.

Рідка енергозберігаюча фарба має плівку, роль якої полягає в тому, щоб відбивати тепло, тобто повертати потік тепла, яке виходить з приміщення, а оброблена поверхня енергозберігаючої фарбою здатна випромінювати тепла набагато менше.

Завдяки таким здібностям, як гідрофобність і знижений опір паропроникнення енергозберігаючої фарби поверхню, на якій нанесений «Керамоізол», знаходиться під найтоншою плівкою і висихає за дуже короткий час, забезпечуючи найбільшу термоопору. При цьому відбувається процес, при якому не використовується енергія сонячного тепла, при якому б випаровувалася волога з поверхневого шару, а відбувається нагрівання самої конструкції.

Як показують результати проведеного моніторингу на наявність вмісту вологи на конструкціях, які покриті енергозберігаючими фарбами: об’єм вологи на стінах будівлі досягає, так званого, стану рівноваги, тобто за рахунок зниження вмісту вологи, термоопору стін підвищилося на 10%.

Енергозберігаюча ефективність застосування енергозберігаючої фарби «Керамоізол» на пряму залежить від початкового власного термоопору стіни, сезону (пори року), конкретного місця, де розташована конструкція, щільності її забудови та кількості ясних днів. Значення може досягати 45%. Ви можете більше дізнатися про властивості Керамоізол пройшовши за цим посиланням.

«Керамоізол» – відмінний захист від сонця

керамоизол

Як показали дослідження, протягом усього терміну використання енергозберігаючого шару «Керамоізол» поверхню здатна відбивати більше 90% сонячної енергії.

Попадання тепла в приміщення може бути скорочено у декілька разів при використанні «Керамоізол». А це, в свою чергу, збільшує рівень комфорту для людей, які знаходяться в цьому приміщенні і, як наслідок, значно знизити витратну частину на кондиціонування цієї будівлі.

Використовуючи енергозберігаючу фарбу на таких поверхнях як трубопровід з нафтопродуктами та хімічними сполуками (летючими), термінали, резервуари та інші поверхні, є можливість значно знизити температуру вмісту, а так само ступінь його випаровування.

Керамоізол. Що він із себе представляє?

керамоизолЕнергозберігаюча фарба «Керамоізол» – це абсолютно новий вид термоізоляції з використанням нанотехнологій, який був розроблений винахідниками Україні.

Теплоізолюючий матеріал дуже спрощує утеплювальні роботи житлових, промислових, соціальних і бюджетних будівель і споруд, а також металевих елементів і конструкцій, прекрасно захищає від конденсату, промерзання або перегрівання, тепловтрат трубопроводів різного призначення, від конденсату – металеві поверхні, укоси, підходить в якості герметика для будинків з дерев’яного зрубу. Для досягнення необхідного ефекту Керамоізол досить нанести товщиною від 1 до 2 мм. З відгуками по Керамоізолу і відео ви можете ознайомитися пройшовши за відповідними посиланнями.

До складу Керамоізол входять порожнисті керамічні мікросфери і наповнювачі, які дозволяють покриттю бути міцним, пожежобезпечним, а так само максимально рівномірно розподілятися по поверхні. Такий склад надає Керамоізол властивості відбиває теплоізоляції, тобто матеріал працює, як двостороннє дзеркало.

Звідки взялася ця ідея?

Ця технологія була розроблена для американських космічних ракет «Шаттл» ще кілька десятиліть тому. Оскільки для космічних розробок класичні громіздкі матеріали виявилися непридатними, то вчені були змушені шукати нові технології, які при невеликій товщині здатні б були забезпечувати значний захист від теплових, звукових та радіаційних хвиль. Саме ця ідея була взята за основу.

Але Керамоізол – це повністю український продукт, який захищений патентом на винахід, всі матеріали і компоненти, а також виробництво є українським. Інформацію про сертифікати ви можете переглянути, пройшовши за цим посиланням.

Енергозберігаюча фарба «Керамоізол» є екологічно чистим продуктом, він пройшов усі випробування. Його можна розбавляти (розводити) водою, що дозволить працювати з Керамоізол в оброблюваному приміщенні без додаткової вентиляції. Можна також використовувати Керамоізол з лакової основою (доцільне використання в зимовий час року з температурою повітря меншою, ніж +5 ° С).

Енергозберігаюча фарба використовується при процесі її нанесення так само, як і звичайна фарба, зазвичай в два-три шари за допомогою кисті або валика, красопульта, розпилювача на всі види поверхні (винятком є поліетилен).керамоизол

Шар покриття енергозберігаючої фарби повинен складати товщину, яка не менше, ніж 0,5 мм. Видаткова норма Керамоізол при шарі покриття становить 1 літр на 2 квадратних метра.

Сушіння та полімеризація продовжується через 24 години, після чого можна буде наносити оздоблювальні матеріали (шпаклювати, фарбувати, обробити іншими оздоблювальними матеріалами). Після повного висихання енергозберігаючий матеріал працює без втрати своїх фізичних властивостей в температурному діапазоні, який складає від -50 ° C до + 220 ° C, але існує і спеціальний високотемпературний склад, здатний зберігати свої властивості до температури +700 ° C. Більш детальний механізм дії ви можете подивитися на цій сторінці.

Теплоізоляційне покриття «Керамоізол» відносять до трудновоспламенямой групі В1, нераспространяющей полум’я групі РП1, групі низької горючості Г1 з димоутворювальною здатністю групи Д2 (помірна).

«Керамоізол» транспортується тарі, яка герметично запакована, при цьому консистенція матеріалу в тарі вже готова до застосування. У разі згущення, суспензію необхідно розбавити водою (водяний), або ацетоном, або ацетатвмістімимі розчинниками для лакового (не більше 15% від початкового об’єму) розчину. Детально з транспортування і зберігання Керамоізолу ви можете подивитися на цій сторінці.

На додаток до високих теплоізоляційним характеристикам нове плівкове покриття володіє прекрасними звукозахисних властивостями.

Колір покриття – сірий / білий, але він може бути змінений введенням фарбувальних наповнювачів.

«Керамоізол» призначений для теплоізоляції промислових, адміністративно-побутових, комунальних будівель і споруд з найрізноманітнішою формою, внутрішніх, а так само зовнішніх стін / поверхонь споруд і будівель (бетон, цегла, кераміка, дерево), фундаментів, автотранспорту, трубопроводів пари,гарячої води, водогрійного обладнання котелень; дахів авторефрижератори, ангарів, нафтопроводів і нафтових цистерн.

Цей матеріал захищає елементи сталевих профільованих конструкцій, що використовуються в будівництві, від утворення на їх поверхні конденсату і захищає їх від корозії.

Йому властива відмінна адгезія (зчеплення з поверхнею) до сталі (не менше 0,6 МПа), пластмас (за винятком поліетилену), бетону (не менше 1 МПа), цегли. Коли використовуються нанесення, товщина яких складає 3 мм, в апаратних будівлях (насосні, компресорні приміщення, та інші) виключається можливість утворення на стінах конденсату.

Використання його в житлових приміщеннях також запобігає утворенню конденсату і грибкових колоній на стінах, підлозі і стелях. А енерговитрати на опалення приміщення в холодну пору року зменшуються не менше, ніж на 30%.

«Керамоізол» – морозостійкий (до -50 ° С), що дозволяє використовувати його як термогідроізоляціі морозильних камер, при цьому трудовитрати на створення покриття значно нижче, ніж при формуванні термоізоляційного шару з пінопластових плит та гідроізоляції з руберойду та фольги.

Ми дбаємо про якість продукції, кожна партія продукції проходить ретельний контроль.

Саме тому при дотриманні технології нанесення покупець отримує гарантію від виробника 7 років.

 

Промислове та цивільне будівництво (Зовнішнє і внутрішнє застосування):

1. стіни, підлоги, перекриття житлових, промислових, громадських і соціальних будівель і споруд;

2. дахи житлових, промислових, громадських і соціальних будівель і споруд;

3. металеві ангари, гаражі, складські та інші приміщення;

4. балки кранів (захист від корозії, промерзання і роси / конденсату);

5. мости (покриття Керамоізол нижніх частин моста знижує промерзання, захищає від корозії);

6. трубопроводи систем опалення та гарячого водопостачання (зниження втрат тепла), трубопроводи холодного водопостачання (попередження опалення в літній період, захист від конденсату при точці роси);

7. газові і парові трубопроводи;

8. ізоляції та гідробар’єр швів панельних будинків і дерев’яних будинків.

 

Хімічна та нафтохімічна промисловість:

1. нафто-і газопроводи (захист від корозії, перегріву влітку, втрати тепла в зимовий період);

2. цистерни і контейнери для зберігання та транспортування нафтопродуктів (відбиває сонячні промені);

3. цистерни і контейнери для зберігання та перевезення легкозаймистих рідин і хімічних речовин.

 

Автомобільна, машинобудівна і суднобудівна промисловість:

1. покриття пасажирських салонів уживаних автомобілів, вагонів і бічних стін судів і контейнерів зсередини (захист від корозії, запобігання промерзання взимку і перегріву літом, звукоізоляція для автомобілів;

2. покриття днищ автомобілів, трюмів суден, (захист від корозії, від солі (для автомобілів взимку) і втрат тепла в зимовий період);

3. рефрижераторів і холодильного обладнання;

4. для контейнерів, судів, автомобілів ззовні (відбиває сонячні промені, захист від корозії, запобігання промерзання взимку і нагрівання в літній час).

 

Інші способи застосування:

Стаціонарні холодильні камери, елеватори і т.д. Більш докладно про область застосування Керамоізол ви можете подивитися на цій сторінці, або тут: Грузоперевозки – грузы и транспорт

 

Керамоизол – современный энергосберегающий материал