0000000 КЕРАМОИЗОЛ » Теплоизоляция Керамоизол – уверенность и надежность в стабильности качества
 • Мости Comments Off

  Керамоізол все частіше завдають на поверхню нижньої частини мостів, що забезпечує запобігання утворення полою на асфальті за рахунок зменшення теплообміну між нижньою частиною мосту і поверхнею землі (води) під ним. Керамоізол – відмінний захист від корозії.

 • Керамоізол широко застосовують в галузі суднобудування і судноремонту, його використовують в машинних відділеннях кораблів, корпусі суден, катерів, яхт і т.д. Це забезпечує досягти максимально можливих технічних характеристик, у тому числі додаткову шумоізоляцію, усунення утворення конденсату у трюмах, приміщеннях, зниження маси судна в результаті легковажності Керамоізолу (1л матеріалу після висихання важить менше 0,245 кг).

 • Ємності Comments Off

  Керамоізол дуже широко застосовують у різних галузях промисловості, у тому числі дуже поширена практика нанесення теплоизолирующей фарби Керамоізол на ємностях самого різного призначення:

  - Автомобільні та залізничні цистерни для різних рідин;
  - Цистерни і баки для питної води;
  - Ємності для зберігання азоту, аміаку та ін зріджених газів;
  - Ємності для зберігання нафти і нафтопродуктів;
  - Інші ємкості.

  Нанесений слой Керамоізол забезпечує значне зменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту, зменшення витрат електроенергії, запобігання різкої зміни тиску. Керамоізол – це відмінний захист від корозії поверхні ємності.

 • Керамоізоліскробезпечний матеріал, застосовується для запобігання фрикційного утворення іскри у вибухонебезпечних зонах (шахти, НПЗ, заправки, склади ПММ і т.д.), матеріал пройшов випробування на фрикційну іскробезпека у випробувальному центрі МакНДІ, протокол № 389-ІТ від 17.06.2009 р.

 • Контейнери Comments Off

  Керамоізол дуже широко застосовують у різних галузях промисловості, у тому числі дуже поширена практика нанесення теплоизолирующей фарби Керамоізол на поверхню контейнерів.

  Це забезпечує зменшення тепловтрат, витрат на охолодження і нагрівання, запобігання утворення конденсату на поверхнях, збільшення проміжку часу між ремонтами, можливість створення безперервної водонепроникної мембрани і відмінний захист від корозії.

 • Керамоізол дуже широко використовують у транспортній галузі. Енергозберігаючу та теплоізоляційну фарбу Керамоізол можна використовувати:

  - Автотранспорт;
  - Пасажирські ж / д вагони і вагони метро;
  - Автомобільні та залізничні цистерни для різних рідин;
  - Покриття внутрішньої частини корпусу засобів військового та спеціального призначення;
  - Промислові морозильні апарати;
  - Дахи пересувних теле-і радіостанцій;
  - Дахи автомобільних рефрижераторів, трейлерів;
  - Машинні відділення кораблів, корпуси суден, катерів, яхт і т.д.;
  - Інші види поверхонь.

  Оброблена поверхня енергозберігаючої і теплоизолирующей фарбою Керамоізол забезпечує, насамперед:

  - Додаткова шумоізоляція, усунення утворення конденсату у трюмах, приміщеннях, зниження маси судна в результаті легковажності Керамоізолу (1л матеріалу після висихання важить менше 0,245 кг);

  - Збільшення в два рази шумоізоляції вагонів, збереження тепла і зменшення на 30% енерговитрат на кондиціонування вагонів;

  - Зменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора (цистерни) при сонячному нагріванні, скорочення випаровування палива (рідини), промерзання, скорочення часу на розігрів рідини при її замерзанні. Захист від корозії;

  - Зниження ефективності виявлення об’єктів тепловізором, шумоізоляція, теплоізоляція внутрішньої частини корпусу від перегріву і переохолодження;

  - Зменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора при сонячному нагріванні, скорочення витрати палива. Захист від корозії;

  - Інші фактори.

 • Керамоізол широко використовують в області труботранспортной системи.

  Зокрема, енергозберігаючу та теплоізоляційну фарбу Керамоізол використовують:

  - Трубопроводи пари, гарячої води, водогрійного обладнання котелень;
  - Системи кондиціонування повітря;
  - Нафто-, газопроводи;
  - Трубопроводи для подачі охолодженої води;
  - Інші трубопроводи.

  Нанесення Керамоізолу забезпечує:

  - Запобігання нагріву вмісту трубопроводу і освіти на ньому конденсату. Захист від корозії;
  - Зменшення кількості енергії, що потрапляє всередину трубопроводу при нагріванні сонячним випромінюванням, запобігання за рахунок цього утворення конденсату;
  - Запобігання охолодження вмісту трубопроводу. Зниження температури на поверхні трубопроводу для забезпечення безпечних умов праці та температури повітря в котельних;
  - Інші фактори.

 • Теплоізолююча і енергозберігаюча фарба Керамоізол дуже широко використовується як в самих різних областях промисловості, так і в побутовому секторі. Керамоізол дуже вигідно і доцільно наносити на стіни житлових будинків і самих різних споруд і будівель.

  Керамоізол можна використовувати на наступних видах стін і поверхонь:

  - Стіни і стелі ванних кімнат, душових, туалетів, гардеробів, роздягалень;
  - Стіни квартир, що виходять в під’їзд;
  - Віконні і дверні укоси, карнизи, лоджії, балкони, виступаючі частини металевих і бетонних конструкцій;
  - Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій виробничих приміщень великого об’єму (цехи, склади тощо);
  - Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій громадських приміщень (концертні зали, приміщення аеропортів, торговельні зали магазинів, ресторани, спортзали);
  - Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій житлових приміщень і стелі;
  - Зовнішні поверхні огороджувальних конструкцій будівель;
  - Інші поверхні.

  Нанесення Керамоізол забезпечує зменшення тепловтрат з огороджувальних конструкцій, захист будівельних конструкцій від нагрівання сонячним випромінюванням, скорочення капітальних і експлуатаційних витрат на фасадні ремонти, привабливий зовнішній вигляд фасаду, збільшення проміжку часу між ремонтами, зменшення тепловтрат через виходять в під’їзд стіни житлових приміщень, запобігання утворення конденсату , збільшення освітленості і багато інші позитивні фактори, які є відмітною особливістю енергозберігаючої і термоізолюючої фарби Керамоізол.

 • Керамоізол відмінно підходить для теплоізолюючих, антикорозійних і інших якостей верхніх перекриттів будинків, будинків, техніки і споруд будь-якого типу та складності поверхні. Керамоізол наносять на такі поверхні:

  - Зовнішні поверхні огороджувальних конструкцій будівель;
  - Дахи будинків і споруд;
  - Дахи металевих ангарів і гаражів;
  - Дахи автомобільних рефрижераторів, трейлерів;
  - Дахи пересувних теле-і радіостанцій;
  - Шиферні і черепичні дахи;
  - Інші поверхні.

  Нанесення енергозберігаючої і теплоізолюючої фарби Керамоізол забезпечує, насамперед, зменшення кількості енергії, що потрапляє всередину будівлі, споруди, будинки, підвищення комфортності життя в мансарді і верхніх поверхах, захищає від корозії поверхні, а отже, це збільшує термін служби об’єкта.

 • В даному розділі представлена ​​галерея робіт по розділам використання Керамоізол в різних галузях. Ви можете вибрати конкретну галузь використання і пройти по посиланню.