000000000000 КЕРАМОИЗОЛ » Теплоизоляция Керамоизол – уверенность и надежность в стабильности качества
 • Відео Comments Off

  Досліди з Керамоізолом:

  Застосування теплоізоляції Керамоізол:

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player


   

   

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player


   


  Тут відео дає задуматися про те, чому саме Керамоізол КОШТУЄ ВИБРАТИ. Дивіться і думайте самі:

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player


 • Транспортування і зберігання

  1. Керамоізол транспортується усіма видами транспорту в критих транспортних засобах, згідно з правилами перевезення вантажів, які застосовуються до даного виду транспорту. Упаковка – герметичні поліетиленові відра 10, 20, 50 літрів. Транспортування, зберігання Керамоізол а здійснюється згідно Гост 9980.5. ДБН Г.1-4.

  2. При транспортуванні, навантаження, розвантаження композиції має бути вжито заходів, які забезпечують цілісність упаковки.

  3. Композицію на водяній основі в зимовий період необхідно зберігати в запакованому стані в закритому спеціально відведеному приміщенні на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів при температурі від +5 °С до +40 °С.

  4. Не допускається зберігання у відкритому вигляді – на відкритому повітрі композиція полімеризується протягом максимум 24 годин і втрачає подальшу придатність до застосування. Також не допускається зберігання композиції нижче 0 °С – при замерзанні Керамоізол повністю втрачає свої теплоізоляційні властивості.

  5. Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення.

  6. Категорія приміщень для зберігання композиції – “B” – згідно НАПБ Б.07.005-86.

  Вимоги до безпеки

  1. Зразки теплоiзоляцiйного покриття, виготовленого ПНВКП «Iн- кор+» з композиції полімермінеральної «Керамоізол» згідно ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001:2006 за пожежно-технічною класифікацією п.2 ДБН В.1.1-7-2002 відносяться до групи займистості B1 (важкозаймисті) згідно ДСТУ Б В.1.1-2-97, групи розповсюдження полум’я РП1 (не поширюють полум’я) згідно ДСТУ Б В.2.7-70-98, групи горючості Г1 (низької горючості) згідно ДСТУ Б В.2.7-19-95, групи димоутворювальної здатності Д2 (з помірною димоутворювальною здатністю) згідно ГОСТ 12.1.044-89.

  2. Під час застосування робітники повинні бути забезпечені спецодягом згідно ГОСТ 27574, ГОСТ 27575, рукавицями гумовими згідно ГОСТ 20010 протиаерозольним масками типу ФА і засобами індивідуального захисту органів дихання ШБ-1 “Лепесток” згідно ГОСТ 12.4.028, захисними окулярами згідно з ГОСТ 12.4.013, взуттям згідно ГОСТ 12.4.162. При роботі в закритих приміщеннях необхідно забезпечити провітріваніе.

  3. При попаданні Керамоізол на шкіру, її необхідно змити водою з милом, при попаданні в очі – негайно змити великою кількістю води. Під час зберігання Керамоізол не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини в кількостях, що перевищують гранично допустимі концентрації. Матеріал не утворює токсичних сполук у повітряному і водяному середовищі в присутності інших речовин. При виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, зберігання і нанесенні виділення токсичних речовин відсутні.

  4. Керамоізол необхідно зберігати в спеціально відведених приміщеннях з дотриманням “Правил пожежної безпеки”, які передбачені нормативними документами на теплоізоляційні матеріали.

 • Вiдгуки Comments Off

  Тут представлені відгуки наших клієнтів


  Відгук ПП «Оріон Шиппінг»

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  в особі директора Волашіна В. Н.

  Пробні пуски морозильного обладнання та виміри температури
  в цеху показали задовільні показники для роботи цеху. При вимірах тривалості роботи компресорів для досягнення необхідної температури заморозки, великих розбіжностей не відмічено Після застосування «Керамоізол» площа цеху збільшилася на 1.8 м.куб. Зауважень по результатам виконання договору немає.

  Короткий опис результатів виконаних робіт:

  Утеплення борту морозильного трюму на СЧС після ремонту. На нову погрунтовану поверхню борту площею 18 м.кв, було нанесено покриття «Керамоізол» товщиною 2,8-3,0 мм. Нанесення вироблялося п’ять діб з просушуванням в природних умовах кожного шару не менше 23-24 годин (за рекомендацією виробника). Роботи проводилися при температурі навколишнього середовища від +1 до +9 гр. °С.

   

   


  Підприємство: ЗАТ «НВО« Імпульс »м.Сєвєродонецьк

  в особі директора з виробництва Новоселецького Ю.В.

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Проводилось покриття трубопроводу подачі холодної води для запобігання утворення конденсату; покриття трубопроводів системи опалення з метою економії теплової енергії. Всі трубопроводи перебували всередині будівлі.

  Роботи з нанесення виконувалися в серпні – вересні 2005 року. Матеріал «Керамоізол» наносився пензликом в два проходи на труби холодної води і в чотири проходу на труби опалення, що відповідало товщині шару покриття «Керамоізол» на трубах холодної води близько 0,7 мм, на трубах опалення близько 1,5 – 1,7 мм.

  Результат: На трубах холодної води повністю припинилося утворення конденсату, поверхня труб постійно суха – до нанесення покриття труби були постійно вологими. Місцями на поверхні покриття проявилися точкові вогнища іржі (діаметром близько 1мм), але які не прогресують. Можливо це результат неякісної підготовки (зачищення) труб.

  На трубопроводах опалення визначити ефект теплозбереження немає технічної можливості. Але порівняльний контроль методом торкання покритих і непокритих ділянок трубопроводів показує помітну різницю температур поверхонь – на покритих ділянках рука лежить спокійно, а на непокритих можливе тільки короткочасне дотик.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  начальника КДП “СУ-2″ ВАТ “Трест” СХС Верещагіна А.І.

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Об’єктом використання є житлова 3-х кімнатна квартира в панельному будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Курчатова, будинок 32, кв. 152. Оброблялася зсередини довга частина стіни кутової кімнати (за вказівкою господині). До обробки цю ділянку в холодну пору постійно промерзав і покривався чорним нальотом, в кімнаті було помітно холодніше, ніж в інших приміщеннях квартири.

  Обробка проводилася в жовтні 2004 року фахівцями КДП «СУ-2» ВАТ «Трест« Северодонецкхімстрой». Методом повітряного напилення в два проходи було завдано матеріал «Керамоізол» шаром 0,7-0,8 мм. Після нанесення поверхня була подшпаклевать і поверху наклеєні шпалери.

  За відгуками господині в кімнаті стало набагато тепліше, повністю зникло поява чорного нальоту і конденсату на стінах. Особливо результат виявився у січні 2006 року, коли температура повітря на вулиці опускалася до -29 ° С – оброблена стіна залишалася постійно теплою, і в кімнаті було тепло. А інші стіни, що виходять на вулицю і не оброблені «Керамоізол», були крижані.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  Отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Приватне підприємство «Укр – Автосервіс Трейд Плюс»

  в особі директора Ємельянова Г.А.

  в 2006 році підприємством ТОВ “Укртеплоізоляція” виконувалися теплоізоляційні роботи. Новинкою “Керамоізол” було оброблено 200 метрів квадратних складських приміщень, товщина нанесеного шару на штукатурку склала 1 мм.

  Після обробки “Керамоізолом” в складському приміщенні в зимовий період спостерігалося підвищення температури на +6 ° С, заміри проводилися при температурі -15 ° С протягом семи днів.

  Це призвело до значної економії електричної енергії на нашому підприємстві.

   

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”

  в особі Начальника сектору органічних виробництв Попова Н.С

  в особі Ст. наукового співробітника СОП к.х.н. Дерев’янко С.Л.

  в особі Наукового співробітника СОП Косівського Г.Н.

  Отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Ми, що нижче підписалися, склали цей акт в тому, що на промисловому майданчику ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” корп. 961 Наукового центру було випробувано рідке керамічне термоізоляційне покриття “Керамоізол” на органічних розчинниках як дисперсійного середовища.

  Як розріджувача для отримання потрібної сумішей готового до непользованію продукту використовувався етилацетат. Результати випробувань задовільні. Готове покриття після висихання (не менше 24 годин) має гарну адгезію до металу, стійке до перепадів температур і атмосферного впливу. Двошарове покриття (при товщині одного шару 70,38 +0,5 мм) забезпечує на трубопроводі парового конденсату (Т = 60-65 ° С) зниження температури на 10-15 ° С.

  Вважаємо можливим використання даного покриття для термоізоляції трубопроводів з температурою 65С. При цьому наносити покриття слід шарами (з обов’язковим висиханням кожного шару – 24 години) на очищену від слідів корозії і знежирену поверхню металу при нормальних умовах, щоб уникнути деформацій (пухирі) при нанесенні. Як розріджувача рекомендуємо етилацетат (етілглікольацетат, уайт-спірит).

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ВАТ “Лисичанськнафтопродукт”

  в особі головного інженера Пазиняка С.В.

  Отзыв о керамоизоле

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Згідно з вимогами правил пожежної безпеки в Україні та у виконанні приписи Державного пожежного нагляду, в каналізаційній насосній станції підприємства, був застосований в якості фрикційного іскробезпечного матеріалу – рідка полімерна композиція «Керамоізол» (ТУ 4 В.2.7.-24.6-32396113-001: 2006 ).

  На підставі висновку випробувального центру МакНДІ з безпеки робіт у гірничій промисловості (протокол № 389 ІТ від 17.06.2009г.)

  покриття «Керамоізол» наноситься з метою запобігання фрикційного іскроутворення у вибухобезпечних приміщеннях і зонах 1 і 2 класу (ДНАОП 0.00-1.32-01), щоб убезпечити зіткнення металевих предметів, інструменту, обладнання про металеві конструкції у вибухобезпечному приміщенні.

  Товщина шару склала 1,5 мм. Зауважень по матеріалу і його нанесення немає.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ФДМ «Керченський район Держгідрографії»

  в особі виступили провідний інженер-енергетик – Морозова М.С.; інженер-теплотехнік – Чечурова Н.М; офіційний представник ЧНПКП «Інкор +» СПД Конотоп Ф.Р.

  Отзыв о Керамоизоле

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Комісія у складі представників ФДМ «Керченський район Держгідрографії»: заступник начальника з МТО – тощак М.В.; провідний інженер-енергетик – Морозова М.С.; інженер-теплотехнік – Чечурова Н.М; офіційний представник ЧНПКП «Інкор +» СПД Конотоп Ф.Р. склали цей акт про те, що на ділянці теплотраси ФДМ «Керченський Держгідрографії район», що йде на гараж, довжиною 20 м (2 * 10 м) для теплової ізоляції зовнішньої поверхні трубопроводів застосована композиція полімермінеральних для теплоізоляційного покриття «Керамоізол» на лакової основі ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006 (згідно паспорта композиції полімермінеральних для теплоізоляційного покриття «Керамоізол» на лакової основі ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006 партія № 78, дата виготовлення 12.12.2007 року).

  Характеристика теплоізоліруемого ділянки трубопроводу:

  - Трубопровід зовнішній;

  - Труба сталева, нова, зовнішній діамерт 108 мм, товщина стінки 4 мм, довжина 10 м, температура теплоносія 65-75 ° С;

  - Труба сталева, нова, зовнішній діамерт 108 мм, товщина стінки 4 мм, довжина 10 м, температура теплоносія 50-60 ° С.

  Нанесення покриття «Керамоізол» зроблено відповідно до вимог інструкції із застосування заводу-виготовлювача:

  - Композиція ретельно перемішана;

  - Металева поверхня суха, очищена від пилу, знежирена, загрунтована;

  - Температура поверхні, на яку наноситься покриття в момент виконання робіт 50-60 ° С;

  - Температура навколишнього повітря -5: -7 ° С;

  - Композиція наносилася на трубопроводи пензлем в три шари: 31.01.2008 року був нанесений 1 шар (товщина не більше 0,5 мм), 01.02.2008 року було завдано 2 шар, 04.02.2008 року завдано 3 шар (кожен наступний шар наноситься не раніше, ніж через 24 години, тільки після повного висихання попереднього шару покриття).

  ВИСНОВОК:

  1) Нанесення покриття «Керамоізол» виконано рівномірно у відповідності до вимог інструкції із застосування заводу-виготовлювача.

  2) Загальна товщина отриманого покриття склала 2 мм.

  3) При зовнішньому огляді дефектів в покритті не виявлено.

  4) Покриття придатне до експлуатації протягом 7 років згідно гарантії заводу-виробника.

  Комісія ФДМ «Керченський район Держгідрографії» підтверджує: покриття, яке було нанесено на трубопроводи, повністю відповідає вимогам замовника.

   

   


  заключение Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Висновок за результатами замірів температури ПММ у резервуарах об’ємом 400 м3 після використання теплоизолирующей енергозберігаючої фарби «Керамоізол»

  АТЗТ «Айдар Ліга» в особі представника Голуба С.П.

  ТОВ «ПФГ« Дельта Груп »в особі представника Сухомлинова С.А.

  РезервуарЗовнішня термоізоляціяТемпература навколишнього середовища, ° СТемпература всередині резервуара, ° С
  400 м3 (Т12)Керамоізол (поверхня білого кольору)+33+24
  400 м3 (Т43)Світловідбиваюче покриття (поверхню білого кольору)+33+36
 • Сторінка знаходиться в стадії розробки

 • Енергозберігаюча фарба “КЕРАМОІЗОЛ” зберігає тепло

  Механізм скорочення теплових втрат енергозберігаючими фарбами відрізняється від звичних уявлень про способи утеплення будинків.

  Енергозберігаючі властивості фарби «КЕРАМОІЗОЛ» пояснюються тим, що вона, маючи у своєму складі велику кількість порожніх сферичних тіл, представляють собою енергоотражающую оптичну систему, що має випромінювальною здатністю меншою, ніж у традиційних будівельних матеріалів. Плівка енергозберігаючої фарби виконує роль «теплового дзеркала», яке повертає частину теплового потоку, що виходить з будівлі, при цьому поверхня, покрита «Керамоізол», випромінює менше тепла.

  Будівельна конструкція під тонкою плівкою «Керамоізол» вже через короткий час висихає до стану, що забезпечує її максимальне термоопір, завдяки низькому опору паропроникненню і високої гідрофобності енергозберігаючої фарби. При цьому сонячне тепло не використовується на випаровування дощової вологи з поверхневого шару, а нагріває безпосередньо конструкцію, акумулюючись в її обсязі.

  Результати моніторингу вмісту вологи у стінах будівлі, покритих енергозберігаючими фарбами, показали, що через рік після нанесення фарби кількість вологи в конструкції досягло рівноважного стану, а власне термоопір конструкції збільшилася на 10% саме за рахунок зменшення вологості.

  Числове значення енергозберігаючої ефективності застосування фарби «Керамоізол» залежить від власного початкового термоопору конструкції, місця розташування будинку, щільності забудови, пори року, кількості ясних безхмарних ночей і може досягати 45%.

  Енергозберігаюча фарба «КЕРАМОІЗОЛ» захищає від сонця

  Покриття «КЕРАМОІЗОЛ» протягом усього терміну служби дифузно відображає більше 90% сонячного випромінювання. Нанесення енергозберігаючої фарби на огороджувальні конструкції будівлі дозволяє в кілька разів скоротити кількість тепла, що потрапляє в приміщення, що скорочує витрати на кондиціонування і підвищує комфортність перебування там людей.

  Застосування енергозберігаючої фарби на поверхні резервуарів, терміналів, трубопроводів з нафтопродуктами та летючими хімічними сполуками дозволяє зменшити температуру вмісту, і, відповідно, його випаровування.

  Одночасно Керамоізол готує будівлю до зими в літні місяці. Стіни висихають і стають відмінним накопичувачем тепла, так як гріє тільки “сухе пальто”, тому для будівлі потрібно менше витрат на опалення, так як “стінний накопичувач” досить повний і спустошується повільно. У приміщеннях стіни стають теплими, у зв’язку з чим досягається підвищений комфорт при зменшенні потужності обігріву.

  Ці процеси протікають і в наступні роки. Якщо скляну банку з холодильника поставити в тепле місце, на зовнішній стороні утворюється рясний конденсат. Те ж відбувається з будинком, коли після зимових місяців на вулиці стає тепліше. Волога з повітря осідає на холодних зовнішніх стінах і відразу випаровується. Керамоізол забезпечує постійне охолодження будинку влітку, тепло і сухість стін взимку.

  Як діє Керамоізол?
  Енергозберігаюча мембрана Керамоізол складається зі спеціального в’язкого матеріалу на водній основі, в якому містяться мільйони вакуумованих (0,3 МПа) склокерамічних порожнистих кульок (бульбашок) діаметром 50-100 мікрон.

  Після висихання шар полімеризується в міцну, пружну, щільну, що не пропускає пар структуру завтовшки 0,2-0,3 мм (мембрану – 1 шар). Особливості цієї мембрани забезпечують енергозберігаючі властивості. Вони в принципі відрізняються від звичайних уявлень про можливості зменшення втрат енергії. Економія енергії на нагрівання і охолоджування будинку досягається завдяки збільшенню площі поверхні і ендотермічною процесам в термокераміческой мембрані.

  Для кращого розуміння наведемо деякі уявлення про розміри:
  - Гладка поверхня площею 1 м2 збільшується в 2-3 рази.
  В одному квадратному метрі мембрани товщиною 0,2-0,3 мм поверхню кульок складає 12 м2. В’язкий матеріал може набухати на, не відриваючись від субстрату. На 1 м2 активно можуть транспортуватися 0,0072 мг / (м * год * Па) пара.

  Разом з іншими технічними параметрами ці властивості дають бажаний ефект при пов’язаному з вологістю перенесення тепла. Пухирці «фільтрують» потік тепла в ІЧ-спектрі, відображаючи і розсіюючи до 25% тепла в зворотному напрямку. При цьому поверхня мембрани випромінює в три рази менше тепла, ніж цегла або бетон (Е = 0,25).

  Введення до складу покриття вакуумованих сфер дозволяє розсіювати до 86% видимого сонячного світла і відображати 92% інфрачервоного випромінювання. Водонепроникність мембрани і достатня відкритість для дифузії парів («дихальна активність») сушать будівельні матеріали і підвищують їх власне тепловий опір. Втрата тепла зменшується додатково ще на 7-9%.

  Таким чином, у тонкій мембрані поєднується цілий комплекс фізичних ефектів, тому по-науковому її можна назвати «поверхневе покриття з ендотермічною ефектом».

  Втрати тепла конструкцій, захищених Керамоізол му, зменшуються, і витрати на опалення будівлі знижуються на 20-30%. Висновки з наукових досліджень все більше привертають державні влади, стурбовані економією енергії.

  Так, органи енергетики України і Росії визнали:

  1. Покриття рівномірно розподіляє тепло по поверхні.

  2. Покриття (0,30-0,35 мм) подовжує теплообмін між джерелом тепла і середовищем до постійного збереження температури майже на 31%.

  3. У приміщенні, захищеному Керамоізол му, з регулюванням тепла, економія енергії становить мінімум 22%.

  Розрахункова величина товщини шару Керамоізол залежить від того на скільки ви хочете зменшити теплообмін між поверхнями огороджувальних конструкцій (стіни, дахи, стеля, дахи та ін.) З навколишнім середовищем.

 •  

  Представники компанії СЕВСНАБ:

   

  Генеральний директорФоменко Андрій Володимирович

  E-mail:

  afomenko44@gmail.com

  sevsnab1@list.ru

  Тел. +38 (095) 423-93-92, +38 (096) 502-70-51

  Головний бухгалтер – Саморудова Тетяна Лолліївна

  E-mail:

  samorudova@yandex.ru

  sevsnab1@list.ru

  Тел. +38 (050) 660-07-34

  Наші представники: ( Україна )

  • Барієв Ілля Львович
  • Дьяченко Олександр Володимирович
  • Лоза Віталій Вікторович
  • Мустафа Сергій Глібович
  • Семенов Андрій Миколайович
  • Семенов Сергій Миколайович
  • Радченко Борис Омелянович
  • Руднєв Віталій Павлович
  • Фоменко Наталія Олександрівна
  • Фоменко Олексій Андрійович
  • Черепанцев Сергій Вікторович
  • Яворська Лариса Ігорівна

  Міжнародні представники:

  • Адріан Ткач (Молдова, Румунія)
  • Карім Заітов (Італія, Європа)
  • Concetta Tomasino (Узбекистан, Славень)
  • Карло Ремондіні (Бразилія)
  • Лоренцо Сантанжело (Нігерія)

  Наші консультанти:

  • Доктор технічних наук, професор НТУУ «КПІ» Цибенко Олександр Сергійович
  • Доктор технічних наук, професор НТУУ «КПІ» Крищук Микола Георгійович
  • Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник НТУУ «КПІ» Антонович Адріан Володимирович
 • ІНСТРУКЦІЯ з нанесення композиції полімермінеральні «Керамоізол»

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» (надалі – матеріал) поставляється повністю готової до нанесення. Температури транспортування та зберігання матеріалу повинні бути не нижче не нижче +5 °C.
  Якщо матеріал заморозити – він повністю втрачає свої теплоізоляційні властивості,
  внаслідок фізичного руйнування керамічних сфер завмерлими молекулами води входять до складу матеріалу.

  Підготовка ізоляційного покриття

  1. Відкрити тару (відро, бочку).

  2. Якщо на поверхні утворилася м’яка кірка – частково зруйнувати утворилася кірку вручну, щоб забезпечити зручну роботу для перемішування матеріалу дрилем з насадкою.

  3. Дрилем з насадкою для перемішування почати повільне ретельне перемішування матеріалу. Увага! Не використовувати дуже високі швидкості для перемішування – це призведе до руйнування керамічних сфер. Під час перемішування швидкість обертання насадки не повинна перевищувати 200 об. / хв.

  4. Перемішування продовжувати до тих пір, поки не утвориться однорідна «сметаноподібна» маса без згустків і грудочок. У разі загусання матеріал необхідно розбавити чистою водою, але не більше 5% від об’єму розчину. Після досягнення даного результату матеріал готовий до використання.

  5. Якщо нанесення матеріалу планується проводити за допомогою фарбопульта, необхідно перелити перемішаний матеріал в чисту видаткову тару через фільтр з розміром отворів сіточки 0,5-1мм. Це дозволить запобігти випадкове попадання невеликих грудочок матеріалу, які можуть забити розпилювач.

  Підготовка поверхні

  1. Матеріал можна наносити на всі типи поверхонь (метали, пластик, скло, бетон, цегла і т.д.) окрім поліетилену.

  2. При нанесенні матеріалу на метали – обов’язково грунтування поверхні перед нанесенням матеріалу.

  3. Бетонні і цегляні поверхні перед нанесенням матеріалу необхідно очистити щіткою і зволожити водою.

  4. Перед нанесенням матеріалу на дерев’яні поверхні необхідно з них видалити пил і по можливості видалити смолу.

  5. Пластикову поверхню необхідно зачистити для усунення глянцю на поверхні дрібною шкіркою, видалити пил і знежирити.

  Техніка безпеки

  1. При роботі в закритих приміщеннях слід забезпечити достатнє провітрювання.

  2. При роботі з фарбопультом необхідно користуватися захисним респіратором і окулярами.

  3. При попаданні матеріалу на шкіру або в очі – промити водою.

  4. При попаданні матеріалу на спецодяг – змити матеріал водою.

  Нанесення матеріалу

  1. Нанесення матеріалу можна проводити без обмежень на поверхнях з температурою від +5 °С до +95 °С.

  2. Для уникнення відшаровування і потьоків товщина одного шару покриття не повинна перевищувати 0,6 мм.

  3. При багатошаровому нанесенні матеріалу для нанесення наступного шару необхідно висихання попереднього.

 • Сертифікати Comments Off


  Завантажити одним файлом у форматі PDF Сертифікати

 • ОБЛАСТЬ застосування теплоізоляції Керамоізол надзвичайно широка:

  1. Теплоізоляція нафто-, газо-, водо-, паро-, і інші трубопроводів
  2. Теплоізоляція запірної арматури
  3. Теплоізоляція дахів житлових і виробничих будівель, як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку
  4. Теплоізоляція металевих споруд
  5. Теплоізоляція ангарів і гаражів
  6. Теплоізоляція фасадів будівель
  7. Утеплення важкодоступних для звичайної теплоізоляції об’єктів
  8. Теплоізоляція об’єктів, на яких може з’явитися
  9. Теплоізоляція транспорту (залізничних вагонів, рефрижераторів, автотранспорту)

  Найменування об'єктаМета нанесенняЗображення
  Трубопроводи пари, гарячої води, водогрійного обладнання котеленьЗапобігання охолодження вмісту трубопроводу. Зниження температури на поверхні трубопроводу для забезпечення безпечних умов праці та температури повітря в котельнях. Захист від корозії.
  Зовнішні поверхні огороджувальних конструкцій будівельЗменшення тепловтрат з огороджувальних конструкцій, захист будівельних конструкцій від нагрівання сонячним випромінюванням, скорочення капітальних і експлуатаційних витрат на фасадні ремонти, привабливий зовнішній вигляд фасаду, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій житлових приміщень і стеліЗменшення тепловтрат, привабливий зовнішній вигляд, збільшення освітленості, відсутність конвективних потоків повітря в приміщенні, що переміщують пил, тепловий комфорт. Попередження утворення цвілі на «проблемних» дільницях затікають стін.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій виробничих приміщень великого об'єму (цехи, склади тощо)Зменшення тепловтрат, збільшення освітленості робочих місць, підвищення температури повітря в приміщенні, естетичний зовнішній вигляд, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій громадських приміщень (концертні зали, приміщення аеропортів, торговельні зали магазинів, ресторани, спортзали)Зменшення тепловтрат, збільшення освітленості робочих місць, збільшення проміжку часу між ремонтами, естетичний зовнішній вигляд.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій виробничих приміщень спеціального призначення (басейни, морозильні камери великого об'єму і т.д.)Зменшення тепловтрат, витрат на охолодження і нагрівання, запобігання утворення конденсату на поверхнях, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Віконні і дверні укоси, карнизи, лоджії, балкони, виступаючі частини металевих і бетонних конструкційПопередження утворення «містків холоду» і утворення конденсату на внутрішніх поверхнях зазначених будівельних елементів.
  Стіни квартир, що виходять в під'їздЗменшення тепловтрат через виходять в під'їзд стіни житлових приміщень.
  Стіни і стелі ванних кімнат, душових, туалетів, гардеробів, роздягаленьПопередження утворення конденсату, збільшення освітленості, зменшення тепловтрат.
  Дахи будинків і спорудЗменшення тепловтрат, запобігання нагріву внутрішніх приміщень, скорочення витрат на кондиціонування, збільшення проміжку часу між ремонтами, можливість створення безперервної водонепроникної мембрани.
  Дахи металевих ангарів та гаражівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину приміщень, і відповідно, створення більш комфортних умов роботи. Тривалий термін служби. Захист від корозії.
  Нижня частина мостівПопередження утворення криги на асфальті за рахунок зменшення теплообміну між нижньою частиною мосту і поверхнею землі (води) під ним. Захист від корозії.
  Дахи автомобільних рефрижераторів, трейлерівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора при сонячному нагріванні, скорочення витрати палива. Захист від корозії.
  Дахи пересувних теле-і радіостанційЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину установки при сонячному нагріванні, відповідно, зменшення температури повітря та кількості збоїв у роботі електронних пристроїв. Захист від корозії.
  Шиферні та черепичні дахиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину будівлі, підвищення комфортності життя в мансарді і верхніх поверхах, збільшення терміну служби.
  Південні та західні стіни металевих спорудЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину приміщень, і відповідно, створення більш комфортних умов роботи, забезпечення схоронності закладеного майна. Захист від корозії.
  Системи кондиціонування повітряПопередження утворення конденсату на деталях і трубопроводах, захист від корозії.
  Шафи теле-, радіо-комунікаційніЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину шаф, зменшення за рахунок цього температури в них, забезпечення безперебійної роботи електроніки.
  Промислові морозильні апаратиПопередження утворення конденсату на деталях і трубопроводах, захист від корозії. Скорочення кількості тепла, що потрапляє всередину камер. Захист від корозії. Захист від корозії.
  Ємності для зберігання нафти і нафтопродуктівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту і його випаровування. Захист від корозії.
  Ємності для зберігання азоту, аміаку та ін зріджених газівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту, зменшення витрат електроенергії, запобігання різкої зміни тиску. Захист від корозії.
  Нафто-, газопроводиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину трубопроводу при нагріванні сонячним випромінюванням, запобігання за рахунок цього утворення конденсату, довгостроковий захист від корозії.
  Трубопроводи для подачі охолодженої водиЗапобігання нагріву вмісту трубопроводу і освіти на ньому конденсату. Захист від корозії.
  Цистерни і баки для питної водиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту, збільшення терміну його зберігання. Захист від корозії.
  Технологічне обладнання хімічних підприємствЗапобігання нагріву вмісту, захист від корозії.
  Покриття внутрішньої частини корпусу засобів військового і спеціального призначенняЗниження ефективності виявлення об'єктів тепловізором, шумоізоляція, теплоізоляція внутрішньої частини корпусу від перегріву і переохолодження
  Автомобільні та залізничні цистерни для різних рідинЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора (цистерни) при сонячному нагріванні, скорочення випаровування палива (рідини), промерзання, скорочення часу на розігрів рідини при її замерзанні. Захист від корозії.
  Пасажирські ж / д вагони і вагони метроЗбільшення в два рази шумоізоляції вагонів, збереження тепла і зменшення на 30% енерговитрат на кондиціонування вагонів
  Машинні відділення кораблів, корпуси суден, катерів, яхт і т.д.Додаткова шумоізоляція, усунення утворення конденсату у трюмах, приміщеннях, зниження маси судна в результаті легковажності Керамоізол (1л матеріалу після висихання важить менше 0,245 кг)
 • Пропонуємо Вашій увазі загальну інформацію про композицію полімермінеральні «Керамоізол» і використання композиції полімермінеральні «Керамоізол» замість фарб і різних видів теплоізоляції.

  Фізико-технічна характеристика

  Фізико-технічна характеристикаЗначення
  Теплопровідність, (Вт/м °С), не більше0,0025
  Коефіцієнт тепловіддачі від зовнішньої поверхні ізоляції, (Вт/м2 °С)1,5
  Час висихання при 20 °С, година24
  Область робочих температур, °С-50 до +200
  Міцність при розриві, кг/див28,7
  Відносне подовження при розриві, %, не менш1,2
  Густота, г/см30,7 - 1,5
  Масова частка нелетучих речовин, %40 - 70
  Водопоглинення покриття протягом 24 годин, % по масі, не більше15,0
  Проникнення пару на покриття, мг/(м*рік*Па), не більше0,02
  Адгезія покриття, Мпа, не менш:
  -         до сталі0,6
  -         до бетону1
  Морозостійкість покриття, циклів, не менш25
  Коефіцієнт тепловіддачі від зовнішньої поверхні ізоляції, (Вт/м °С)1,5

  Порівняльний аналіз застосування додаткових ізоляційних матеріалів для теплової ізоляції стін

  Найменування«URSA»«STEINOPHON»КЕРАМОІЗОЛ
  Теплопровідність0,0420,0380,0025
  Гарантійний строк557
  Капітальний ремонтПотрібноПотрібноНе потрібно
  Додаткові будівельні матеріалиусунення ефекту «крапки роси»усунення ефекту «крапки роси»Не потрібно
  Гігієнічністьнебезпечний для здоров'я не токсичнийне токсичний
  Криміногенністьпідданий розгарбуваннюпідданий розгарбуваннюНе представляє інтересу для повторного використання
  Фізичні властивостіМатеріал втрачає свої властивості під дією атмосферних опадів і часуНе втрачає властивостейНе втрачає властивостей
  Технічні рішенняНеобхідна перевірка несучої здатності фундаментуНеобхідна перевірка несучої здатності фундаментуДодаткової ваги не фундамент немає
  АрхітектураПотрібно додаткове архітектурне рішення по фасадуПотрібно додаткове архітектурне рішення по фасадуЗберігає всі архітектурні форми
  Способи застосуванняТільки зовні й тільки для стінТільки зовні й тільки для стінЯк зовні, так і усередині будинку. Стіни, пол. покрівля

  Фізико-технічні показники композиції полімермінеральні «Керамоізол» значно краще за показники всіх існуючих теплоізоляційних матеріалів:

  коефіцієнт теплопровідності – 0,0025 Вт/м2 оС;
  коефіцієнт тепловіддачі від зовнішньої поверхні – 1,5 Вт/м2 оС;
  адгезія до металу – 1,7 МПа;
  в’язкість -0,87 г/см3;
  паропроникність покриття – 0,0071 мг / (м * год * Па);
  час висихання при +20 о С – 24 години.

  Вартість композиції полімермінеральні «Керамоізол» значно нижче аналогів та інших видів теплоізоляції, а також деяких видів фарби.

  За минулий період нами накопичений позитивний досвід застосування «Керамоізол» на ємностях для зберігання ПММ, будівлях і спорудах, залізничних вагонах, контейнерах, трубопроводах, парових та водогрійних котлах, трубах котелень, системах вентиляції, судах і різних виробничих лініях.

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» була позитивно застосована на товарно-сировинній базі і базі зріджених газів Лисичанського НПЗ компанії «ТНК-ВР».

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» пройшла випробування і в даний час серійно випускається згідно ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006.

  Склад матеріалу запатентований – патент України UA 17435 u.

  Торгова марка «Керамоізол» – зареєстрована, довідка № m2006 00047 від 03.01.2006 року.

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» згідно ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006 призначена для тепло-, гідро-, шумо-ізоляції виробів будь-якої форми складності, для зовнішніх і внутрішніх поверхонь.

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол», віднесено до фрикционно-іскробезпечним виробам і може експлуатуватися в метаново-повітряної середовищі в шахтах, в тому числі може бути використаний з метою відвернення фрикційного іскроутворення під вибухопожежонебезпечних приміщеннях і зонах класу 1 і 2 (п.п. 4.5.3 . та 4.5.4. ДНОАП 0.00-1.32-01).

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» Регістром судноплавства України видано Сертифікат про типове схвалення СТС 221-3-133-08.

  Переваги композиції полімермінеральні «Керамоізол»:

  1) не змінюється геометрія приміщень, так як товщина покриття вимірюється міліметрами;

  2) не збільшує навантаження на несучі конструкції – 1 мм покриття на 1 м2 важить 250 грам;

  3) дозволяє розміщувати трубопроводи на більш меншій відстані від сусідніх трубопроводів, стін тощо;

  4) наноситься на поверхню будь-якої геометричної форми, що дозволяє без ускладнень повністю ізолювати навіть засувки;

  5) відображає і розсіює до 95% теплового сонячного випромінювання;

  6) відсутність необхідності створення в покрівлі додаткової пароізоляції;

  7) наочність руйнувань покриваються поверхонь (пориви трубопроводів, ємностей і т.д.);

  8) при необхідності ремонту пошкоджене покриття легко відновлюється;

  9) простота нанесення (кисть, жорсткий валик, краскопульт повітряного і безповітряного розпилення);

  10) не є прийнятним для проживання шкідників (гризунів, комах);

  11) відсутність необхідності спорудження додаткового покриття (жерсті, пластика і т.д.);

  12) має гарну адгезію до металів, пластмас, бетону, цеглі, повністю відсутня адгезія до поліетилену;

  13) перешкоджає утворенню іржі;

  14) покриття володіє відмінною гідрофобністю, хімічної та біологічної стійкістю, не пропускає молекули води;

  15) повністю виключається утворення конденсату і грибкових утворень;

  16) на відміну від фарб, не вимагає захисту органів дихання, очей і шкірного покриву малярів;

  17) не є алергеном;

  18) повністю екологічно безпечний і не представляє ніякої загрози для навколишнього середовища;

  19) мінімальний термін служби покриття – 25 років, що дозволить повністю виключити наступні ремонти;

  20) робочі температури для покриття з композиції полімермінеральні «Керамоізол» знаходяться в межах від – 500 С до + 2200 С;

  21) гарантія на нанесене покриття – 7 років, гарантія на невикористану композицію полімермінеральні «Керамоізол» – 1 рік.

  22) композиція полімермінеральні «Керамоізол»:

  - Згідно з ДСТУ Б В.1.1-2-97 відноситься до групи В1 (важкозаймисті);

  - Згідно з ДСТУ Б В.2.7-70-98 відноситься до групи РП1 (не поширює полум’я);

  - Згідно з ДСТУ Б В.2.7-19-95 відноситься до групи Г1 (низько горюча);

  - Згідно з ГОСТ 12.1.044-89 належить до групи Д2 (з помірною димоутворювальною здатністю).

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» наноситься покриття на поверхні, які мають температуру від +50 С до +90 0С. Зберігання і транспортування повинні здійснюватися при температурі не нижче +50 С.

  Композиція полімермінеральні «Керамоізол» у вихідному стані – рідка однокомпонентна пастоподобная суспензія сірого кольору.

  На покриття з композиції полімермінеральні «Керамоізол» можуть бути нанесені всі види фарб, штукатурок і т.д.

  Суспензія спочатку може бути забарвлена ??в будь-який колір за бажанням замовника.

  Після полімеризації композиція полімермінеральні «Керамоізол» утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої вибирається виходячи з вимог до об’єкта.

  Сподіваємося на плідну співпрацю.