000000000000 КЕРАМОИЗОЛ » Теплоизоляция Керамоизол – уверенность и надежность в стабильности качества
 • Вiдгуки Comments Off

  Тут представлені відгуки наших клієнтів


  Відгук ПП «Оріон Шиппінг»

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  в особі директора Волашіна В. Н.

  Пробні пуски морозильного обладнання та виміри температури
  в цеху показали задовільні показники для роботи цеху. При вимірах тривалості роботи компресорів для досягнення необхідної температури заморозки, великих розбіжностей не відмічено Після застосування «Керамоізол» площа цеху збільшилася на 1.8 м.куб. Зауважень по результатам виконання договору немає.

  Короткий опис результатів виконаних робіт:

  Утеплення борту морозильного трюму на СЧС після ремонту. На нову погрунтовану поверхню борту площею 18 м.кв, було нанесено покриття «Керамоізол» товщиною 2,8-3,0 мм. Нанесення вироблялося п’ять діб з просушуванням в природних умовах кожного шару не менше 23-24 годин (за рекомендацією виробника). Роботи проводилися при температурі навколишнього середовища від +1 до +9 гр. °С.

   

   


  Підприємство: ЗАТ «НВО« Імпульс »м.Сєвєродонецьк

  в особі директора з виробництва Новоселецького Ю.В.

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Проводилось покриття трубопроводу подачі холодної води для запобігання утворення конденсату; покриття трубопроводів системи опалення з метою економії теплової енергії. Всі трубопроводи перебували всередині будівлі.

  Роботи з нанесення виконувалися в серпні – вересні 2005 року. Матеріал «Керамоізол» наносився пензликом в два проходи на труби холодної води і в чотири проходу на труби опалення, що відповідало товщині шару покриття «Керамоізол» на трубах холодної води близько 0,7 мм, на трубах опалення близько 1,5 – 1,7 мм.

  Результат: На трубах холодної води повністю припинилося утворення конденсату, поверхня труб постійно суха – до нанесення покриття труби були постійно вологими. Місцями на поверхні покриття проявилися точкові вогнища іржі (діаметром близько 1мм), але які не прогресують. Можливо це результат неякісної підготовки (зачищення) труб.

  На трубопроводах опалення визначити ефект теплозбереження немає технічної можливості. Але порівняльний контроль методом торкання покритих і непокритих ділянок трубопроводів показує помітну різницю температур поверхонь – на покритих ділянках рука лежить спокійно, а на непокритих можливе тільки короткочасне дотик.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  начальника КДП “СУ-2″ ВАТ “Трест” СХС Верещагіна А.І.

  отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Об’єктом використання є житлова 3-х кімнатна квартира в панельному будинку за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Курчатова, будинок 32, кв. 152. Оброблялася зсередини довга частина стіни кутової кімнати (за вказівкою господині). До обробки цю ділянку в холодну пору постійно промерзав і покривався чорним нальотом, в кімнаті було помітно холодніше, ніж в інших приміщеннях квартири.

  Обробка проводилася в жовтні 2004 року фахівцями КДП «СУ-2» ВАТ «Трест« Северодонецкхімстрой». Методом повітряного напилення в два проходи було завдано матеріал «Керамоізол» шаром 0,7-0,8 мм. Після нанесення поверхня була подшпаклевать і поверху наклеєні шпалери.

  За відгуками господині в кімнаті стало набагато тепліше, повністю зникло поява чорного нальоту і конденсату на стінах. Особливо результат виявився у січні 2006 року, коли температура повітря на вулиці опускалася до -29 ° С – оброблена стіна залишалася постійно теплою, і в кімнаті було тепло. А інші стіни, що виходять на вулицю і не оброблені «Керамоізол», були крижані.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  Отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Приватне підприємство «Укр – Автосервіс Трейд Плюс»

  в особі директора Ємельянова Г.А.

  в 2006 році підприємством ТОВ “Укртеплоізоляція” виконувалися теплоізоляційні роботи. Новинкою “Керамоізол” було оброблено 200 метрів квадратних складських приміщень, товщина нанесеного шару на штукатурку склала 1 мм.

  Після обробки “Керамоізолом” в складському приміщенні в зимовий період спостерігалося підвищення температури на +6 ° С, заміри проводилися при температурі -15 ° С протягом семи днів.

  Це призвело до значної економії електричної енергії на нашому підприємстві.

   

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”

  в особі Начальника сектору органічних виробництв Попова Н.С

  в особі Ст. наукового співробітника СОП к.х.н. Дерев’янко С.Л.

  в особі Наукового співробітника СОП Косівського Г.Н.

  Отзыв Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Ми, що нижче підписалися, склали цей акт в тому, що на промисловому майданчику ЗАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” корп. 961 Наукового центру було випробувано рідке керамічне термоізоляційне покриття “Керамоізол” на органічних розчинниках як дисперсійного середовища.

  Як розріджувача для отримання потрібної сумішей готового до непользованію продукту використовувався етилацетат. Результати випробувань задовільні. Готове покриття після висихання (не менше 24 годин) має гарну адгезію до металу, стійке до перепадів температур і атмосферного впливу. Двошарове покриття (при товщині одного шару 70,38 +0,5 мм) забезпечує на трубопроводі парового конденсату (Т = 60-65 ° С) зниження температури на 10-15 ° С.

  Вважаємо можливим використання даного покриття для термоізоляції трубопроводів з температурою 65С. При цьому наносити покриття слід шарами (з обов’язковим висиханням кожного шару – 24 години) на очищену від слідів корозії і знежирену поверхню металу при нормальних умовах, щоб уникнути деформацій (пухирі) при нанесенні. Як розріджувача рекомендуємо етилацетат (етілглікольацетат, уайт-спірит).

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ВАТ “Лисичанськнафтопродукт”

  в особі головного інженера Пазиняка С.В.

  Отзыв о керамоизоле

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Згідно з вимогами правил пожежної безпеки в Україні та у виконанні приписи Державного пожежного нагляду, в каналізаційній насосній станції підприємства, був застосований в якості фрикційного іскробезпечного матеріалу – рідка полімерна композиція «Керамоізол» (ТУ 4 В.2.7.-24.6-32396113-001: 2006 ).

  На підставі висновку випробувального центру МакНДІ з безпеки робіт у гірничій промисловості (протокол № 389 ІТ від 17.06.2009г.)

  покриття «Керамоізол» наноситься з метою запобігання фрикційного іскроутворення у вибухобезпечних приміщеннях і зонах 1 і 2 класу (ДНАОП 0.00-1.32-01), щоб убезпечити зіткнення металевих предметів, інструменту, обладнання про металеві конструкції у вибухобезпечному приміщенні.

  Товщина шару склала 1,5 мм. Зауважень по матеріалу і його нанесення немає.

   

   


  Відгук про використання теплоізоляційного покриття «Керамоізол»

  ФДМ «Керченський район Держгідрографії»

  в особі виступили провідний інженер-енергетик – Морозова М.С.; інженер-теплотехнік – Чечурова Н.М; офіційний представник ЧНПКП «Інкор +» СПД Конотоп Ф.Р.

  Отзыв о Керамоизоле

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Комісія у складі представників ФДМ «Керченський район Держгідрографії»: заступник начальника з МТО – тощак М.В.; провідний інженер-енергетик – Морозова М.С.; інженер-теплотехнік – Чечурова Н.М; офіційний представник ЧНПКП «Інкор +» СПД Конотоп Ф.Р. склали цей акт про те, що на ділянці теплотраси ФДМ «Керченський Держгідрографії район», що йде на гараж, довжиною 20 м (2 * 10 м) для теплової ізоляції зовнішньої поверхні трубопроводів застосована композиція полімермінеральних для теплоізоляційного покриття «Керамоізол» на лакової основі ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006 (згідно паспорта композиції полімермінеральних для теплоізоляційного покриття «Керамоізол» на лакової основі ТУ У В.2.7-24.6-32396113-001: 2006 партія № 78, дата виготовлення 12.12.2007 року).

  Характеристика теплоізоліруемого ділянки трубопроводу:

  - Трубопровід зовнішній;

  - Труба сталева, нова, зовнішній діамерт 108 мм, товщина стінки 4 мм, довжина 10 м, температура теплоносія 65-75 ° С;

  - Труба сталева, нова, зовнішній діамерт 108 мм, товщина стінки 4 мм, довжина 10 м, температура теплоносія 50-60 ° С.

  Нанесення покриття «Керамоізол» зроблено відповідно до вимог інструкції із застосування заводу-виготовлювача:

  - Композиція ретельно перемішана;

  - Металева поверхня суха, очищена від пилу, знежирена, загрунтована;

  - Температура поверхні, на яку наноситься покриття в момент виконання робіт 50-60 ° С;

  - Температура навколишнього повітря -5: -7 ° С;

  - Композиція наносилася на трубопроводи пензлем в три шари: 31.01.2008 року був нанесений 1 шар (товщина не більше 0,5 мм), 01.02.2008 року було завдано 2 шар, 04.02.2008 року завдано 3 шар (кожен наступний шар наноситься не раніше, ніж через 24 години, тільки після повного висихання попереднього шару покриття).

  ВИСНОВОК:

  1) Нанесення покриття «Керамоізол» виконано рівномірно у відповідності до вимог інструкції із застосування заводу-виготовлювача.

  2) Загальна товщина отриманого покриття склала 2 мм.

  3) При зовнішньому огляді дефектів в покритті не виявлено.

  4) Покриття придатне до експлуатації протягом 7 років згідно гарантії заводу-виробника.

  Комісія ФДМ «Керченський район Держгідрографії» підтверджує: покриття, яке було нанесено на трубопроводи, повністю відповідає вимогам замовника.

   

   


  заключение Керамоизол

  Для того, щоб збільшити зображення, клікніть на нього

  Висновок за результатами замірів температури ПММ у резервуарах об’ємом 400 м3 після використання теплоизолирующей енергозберігаючої фарби «Керамоізол»

  АТЗТ «Айдар Ліга» в особі представника Голуба С.П.

  ТОВ «ПФГ« Дельта Груп »в особі представника Сухомлинова С.А.

  РезервуарЗовнішня термоізоляціяТемпература навколишнього середовища, ° СТемпература всередині резервуара, ° С
  400 м3 (Т12)Керамоізол (поверхня білого кольору)+33+24
  400 м3 (Т43)Світловідбиваюче покриття (поверхню білого кольору)+33+36