000000000000 КЕРАМОИЗОЛ » Теплоизоляция Керамоизол – уверенность и надежность в стабильности качества
 • Енергозберігаюча фарба “КЕРАМОІЗОЛ” зберігає тепло

  Механізм скорочення теплових втрат енергозберігаючими фарбами відрізняється від звичних уявлень про способи утеплення будинків.

  Енергозберігаючі властивості фарби «КЕРАМОІЗОЛ» пояснюються тим, що вона, маючи у своєму складі велику кількість порожніх сферичних тіл, представляють собою енергоотражающую оптичну систему, що має випромінювальною здатністю меншою, ніж у традиційних будівельних матеріалів. Плівка енергозберігаючої фарби виконує роль «теплового дзеркала», яке повертає частину теплового потоку, що виходить з будівлі, при цьому поверхня, покрита «Керамоізол», випромінює менше тепла.

  Будівельна конструкція під тонкою плівкою «Керамоізол» вже через короткий час висихає до стану, що забезпечує її максимальне термоопір, завдяки низькому опору паропроникненню і високої гідрофобності енергозберігаючої фарби. При цьому сонячне тепло не використовується на випаровування дощової вологи з поверхневого шару, а нагріває безпосередньо конструкцію, акумулюючись в її обсязі.

  Результати моніторингу вмісту вологи у стінах будівлі, покритих енергозберігаючими фарбами, показали, що через рік після нанесення фарби кількість вологи в конструкції досягло рівноважного стану, а власне термоопір конструкції збільшилася на 10% саме за рахунок зменшення вологості.

  Числове значення енергозберігаючої ефективності застосування фарби «Керамоізол» залежить від власного початкового термоопору конструкції, місця розташування будинку, щільності забудови, пори року, кількості ясних безхмарних ночей і може досягати 45%.

  Енергозберігаюча фарба «КЕРАМОІЗОЛ» захищає від сонця

  Покриття «КЕРАМОІЗОЛ» протягом усього терміну служби дифузно відображає більше 90% сонячного випромінювання. Нанесення енергозберігаючої фарби на огороджувальні конструкції будівлі дозволяє в кілька разів скоротити кількість тепла, що потрапляє в приміщення, що скорочує витрати на кондиціонування і підвищує комфортність перебування там людей.

  Застосування енергозберігаючої фарби на поверхні резервуарів, терміналів, трубопроводів з нафтопродуктами та летючими хімічними сполуками дозволяє зменшити температуру вмісту, і, відповідно, його випаровування.

  Одночасно Керамоізол готує будівлю до зими в літні місяці. Стіни висихають і стають відмінним накопичувачем тепла, так як гріє тільки “сухе пальто”, тому для будівлі потрібно менше витрат на опалення, так як “стінний накопичувач” досить повний і спустошується повільно. У приміщеннях стіни стають теплими, у зв’язку з чим досягається підвищений комфорт при зменшенні потужності обігріву.

  Ці процеси протікають і в наступні роки. Якщо скляну банку з холодильника поставити в тепле місце, на зовнішній стороні утворюється рясний конденсат. Те ж відбувається з будинком, коли після зимових місяців на вулиці стає тепліше. Волога з повітря осідає на холодних зовнішніх стінах і відразу випаровується. Керамоізол забезпечує постійне охолодження будинку влітку, тепло і сухість стін взимку.

  Як діє Керамоізол?
  Енергозберігаюча мембрана Керамоізол складається зі спеціального в’язкого матеріалу на водній основі, в якому містяться мільйони вакуумованих (0,3 МПа) склокерамічних порожнистих кульок (бульбашок) діаметром 50-100 мікрон.

  Після висихання шар полімеризується в міцну, пружну, щільну, що не пропускає пар структуру завтовшки 0,2-0,3 мм (мембрану – 1 шар). Особливості цієї мембрани забезпечують енергозберігаючі властивості. Вони в принципі відрізняються від звичайних уявлень про можливості зменшення втрат енергії. Економія енергії на нагрівання і охолоджування будинку досягається завдяки збільшенню площі поверхні і ендотермічною процесам в термокераміческой мембрані.

  Для кращого розуміння наведемо деякі уявлення про розміри:
  - Гладка поверхня площею 1 м2 збільшується в 2-3 рази.
  В одному квадратному метрі мембрани товщиною 0,2-0,3 мм поверхню кульок складає 12 м2. В’язкий матеріал може набухати на, не відриваючись від субстрату. На 1 м2 активно можуть транспортуватися 0,0072 мг / (м * год * Па) пара.

  Разом з іншими технічними параметрами ці властивості дають бажаний ефект при пов’язаному з вологістю перенесення тепла. Пухирці «фільтрують» потік тепла в ІЧ-спектрі, відображаючи і розсіюючи до 25% тепла в зворотному напрямку. При цьому поверхня мембрани випромінює в три рази менше тепла, ніж цегла або бетон (Е = 0,25).

  Введення до складу покриття вакуумованих сфер дозволяє розсіювати до 86% видимого сонячного світла і відображати 92% інфрачервоного випромінювання. Водонепроникність мембрани і достатня відкритість для дифузії парів («дихальна активність») сушать будівельні матеріали і підвищують їх власне тепловий опір. Втрата тепла зменшується додатково ще на 7-9%.

  Таким чином, у тонкій мембрані поєднується цілий комплекс фізичних ефектів, тому по-науковому її можна назвати «поверхневе покриття з ендотермічною ефектом».

  Втрати тепла конструкцій, захищених Керамоізол му, зменшуються, і витрати на опалення будівлі знижуються на 20-30%. Висновки з наукових досліджень все більше привертають державні влади, стурбовані економією енергії.

  Так, органи енергетики України і Росії визнали:

  1. Покриття рівномірно розподіляє тепло по поверхні.

  2. Покриття (0,30-0,35 мм) подовжує теплообмін між джерелом тепла і середовищем до постійного збереження температури майже на 31%.

  3. У приміщенні, захищеному Керамоізол му, з регулюванням тепла, економія енергії становить мінімум 22%.

  Розрахункова величина товщини шару Керамоізол залежить від того на скільки ви хочете зменшити теплообмін між поверхнями огороджувальних конструкцій (стіни, дахи, стеля, дахи та ін.) З навколишнім середовищем.