0000000 КЕРАМОИЗОЛ » Теплоизоляция Керамоизол – уверенность и надежность в стабильности качества
 • ОБЛАСТЬ застосування теплоізоляції Керамоізол надзвичайно широка:

  1. Теплоізоляція нафто-, газо-, водо-, паро-, і інші трубопроводів
  2. Теплоізоляція запірної арматури
  3. Теплоізоляція дахів житлових і виробничих будівель, як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку
  4. Теплоізоляція металевих споруд
  5. Теплоізоляція ангарів і гаражів
  6. Теплоізоляція фасадів будівель
  7. Утеплення важкодоступних для звичайної теплоізоляції об’єктів
  8. Теплоізоляція об’єктів, на яких може з’явитися
  9. Теплоізоляція транспорту (залізничних вагонів, рефрижераторів, автотранспорту)

  Найменування об'єктаМета нанесенняЗображення
  Трубопроводи пари, гарячої води, водогрійного обладнання котеленьЗапобігання охолодження вмісту трубопроводу. Зниження температури на поверхні трубопроводу для забезпечення безпечних умов праці та температури повітря в котельнях. Захист від корозії.
  Зовнішні поверхні огороджувальних конструкцій будівельЗменшення тепловтрат з огороджувальних конструкцій, захист будівельних конструкцій від нагрівання сонячним випромінюванням, скорочення капітальних і експлуатаційних витрат на фасадні ремонти, привабливий зовнішній вигляд фасаду, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій житлових приміщень і стеліЗменшення тепловтрат, привабливий зовнішній вигляд, збільшення освітленості, відсутність конвективних потоків повітря в приміщенні, що переміщують пил, тепловий комфорт. Попередження утворення цвілі на «проблемних» дільницях затікають стін.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій виробничих приміщень великого об'єму (цехи, склади тощо)Зменшення тепловтрат, збільшення освітленості робочих місць, підвищення температури повітря в приміщенні, естетичний зовнішній вигляд, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій громадських приміщень (концертні зали, приміщення аеропортів, торговельні зали магазинів, ресторани, спортзали)Зменшення тепловтрат, збільшення освітленості робочих місць, збільшення проміжку часу між ремонтами, естетичний зовнішній вигляд.
  Внутрішні поверхні огороджувальних конструкцій виробничих приміщень спеціального призначення (басейни, морозильні камери великого об'єму і т.д.)Зменшення тепловтрат, витрат на охолодження і нагрівання, запобігання утворення конденсату на поверхнях, збільшення проміжку часу між ремонтами.
  Віконні і дверні укоси, карнизи, лоджії, балкони, виступаючі частини металевих і бетонних конструкційПопередження утворення «містків холоду» і утворення конденсату на внутрішніх поверхнях зазначених будівельних елементів.
  Стіни квартир, що виходять в під'їздЗменшення тепловтрат через виходять в під'їзд стіни житлових приміщень.
  Стіни і стелі ванних кімнат, душових, туалетів, гардеробів, роздягаленьПопередження утворення конденсату, збільшення освітленості, зменшення тепловтрат.
  Дахи будинків і спорудЗменшення тепловтрат, запобігання нагріву внутрішніх приміщень, скорочення витрат на кондиціонування, збільшення проміжку часу між ремонтами, можливість створення безперервної водонепроникної мембрани.
  Дахи металевих ангарів та гаражівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину приміщень, і відповідно, створення більш комфортних умов роботи. Тривалий термін служби. Захист від корозії.
  Нижня частина мостівПопередження утворення криги на асфальті за рахунок зменшення теплообміну між нижньою частиною мосту і поверхнею землі (води) під ним. Захист від корозії.
  Дахи автомобільних рефрижераторів, трейлерівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора при сонячному нагріванні, скорочення витрати палива. Захист від корозії.
  Дахи пересувних теле-і радіостанційЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину установки при сонячному нагріванні, відповідно, зменшення температури повітря та кількості збоїв у роботі електронних пристроїв. Захист від корозії.
  Шиферні та черепичні дахиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину будівлі, підвищення комфортності життя в мансарді і верхніх поверхах, збільшення терміну служби.
  Південні та західні стіни металевих спорудЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину приміщень, і відповідно, створення більш комфортних умов роботи, забезпечення схоронності закладеного майна. Захист від корозії.
  Системи кондиціонування повітряПопередження утворення конденсату на деталях і трубопроводах, захист від корозії.
  Шафи теле-, радіо-комунікаційніЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину шаф, зменшення за рахунок цього температури в них, забезпечення безперебійної роботи електроніки.
  Промислові морозильні апаратиПопередження утворення конденсату на деталях і трубопроводах, захист від корозії. Скорочення кількості тепла, що потрапляє всередину камер. Захист від корозії. Захист від корозії.
  Ємності для зберігання нафти і нафтопродуктівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту і його випаровування. Захист від корозії.
  Ємності для зберігання азоту, аміаку та ін зріджених газівЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту, зменшення витрат електроенергії, запобігання різкої зміни тиску. Захист від корозії.
  Нафто-, газопроводиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину трубопроводу при нагріванні сонячним випромінюванням, запобігання за рахунок цього утворення конденсату, довгостроковий захист від корозії.
  Трубопроводи для подачі охолодженої водиЗапобігання нагріву вмісту трубопроводу і освіти на ньому конденсату. Захист від корозії.
  Цистерни і баки для питної водиЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину ємностей, відповідно, температури вмісту, збільшення терміну його зберігання. Захист від корозії.
  Технологічне обладнання хімічних підприємствЗапобігання нагріву вмісту, захист від корозії.
  Покриття внутрішньої частини корпусу засобів військового і спеціального призначенняЗниження ефективності виявлення об'єктів тепловізором, шумоізоляція, теплоізоляція внутрішньої частини корпусу від перегріву і переохолодження
  Автомобільні та залізничні цистерни для різних рідинЗменшення кількості енергії, що потрапляє всередину рефрижератора (цистерни) при сонячному нагріванні, скорочення випаровування палива (рідини), промерзання, скорочення часу на розігрів рідини при її замерзанні. Захист від корозії.
  Пасажирські ж / д вагони і вагони метроЗбільшення в два рази шумоізоляції вагонів, збереження тепла і зменшення на 30% енерговитрат на кондиціонування вагонів
  Машинні відділення кораблів, корпуси суден, катерів, яхт і т.д.Додаткова шумоізоляція, усунення утворення конденсату у трюмах, приміщеннях, зниження маси судна в результаті легковажності Керамоізол (1л матеріалу після висихання важить менше 0,245 кг)